Společně máme finance pod kontrolou.

Stará se také o Vaše osobní finance tým profesionálů?

Již 20 let jsme Vaši partneři.

Milujeme naši práci a máme velkou radost z toho, že i díky nám, klienti lépe bydlí, jsou lépe zabezpečeni a také se více usmívají. Mít ve svých osobních financích pořádek je prostě pecka!

Pomáháme Vám k vlastnímu bydlení.

Specialistů

Let s Vámi

Produktových partnerů

Spokojených klientů

Vytvořili jsme jedinečný tým specialistů.

Poskytujeme dlouhodobé a komplexní poradenství ve všech oblastech finančních produktů, se specializací na financování bydlení, pojištění rizik a tvorbu finanční rezervy. Spolupracujeme s více než 40 obchodními partnery, mezi kterými nechybí žádná z největších bank, pojišťoven nebo investičních společností, ze kterých pro naše klienty pečlivě vybíráme ty nejvýhodnější produkty.

Ing. Miroslav Pustelník, MBA

Zakladatel společnosti

S čím Vám pomůžeme.

Specializujeme se na hypotéky, účelové úvěry na bydlení, úvěry ze stavebního spoření, refinancování a optimalizaci existujících úvěrů. Poradíme při konci fixace u hypotéky. 

Klienta provedeme celým procesem vyřízení hypotéky, včetně vyjednání slev na úrocích a poplatcích. V oblasti hypotečního úvěru patříme mezi platinové a TOP zprostředkovatele ve vybraných bankách.

Hypotéky

Financování a refinancování vašeho bydlení.

Investice

Efektivní a bezpečné zhodnocení vašeho majetku.

Pojištění

Nastavíme ochranu vašeho života a majetku.

Finanční plán

Komplexní řešení pro vaše osobní finance.

Co dělat když?

Praktické rady, které se Vám budou hodit – nejen ze světa financí. 20 let praxe v pár odstavcích, které Vám ušetří peníze. 

Lednový checklist 2023

S každým novým rokem se opakuje mnoho věcí, které všem našim klientům doporučuji zkontrolovat, aktualizovat, revidovat, nahlásit, uplatnit či nárokovat. A abyste na nic nezapomněli, zasílám Vám náš aktualizovaný kontrolní seznam pro letošní rok: 1)  ...

číst více

Režim paušální daně a investice?

Dnešní tip je určený podnikatelům, resp. OSVČ, neplátcům DPH, kteří přemýšlí, zda pro rok 2023 využijí režim paušální daně a zároveň již investují, nebo se chystají s investováním začít. Rozhodnout se musíte do 10.1.2023, pokud to nestihnete, můžete vstoupit opět až...

číst více

Co o nás říkají klienti.

Spokojenost klientů je u nás na prvním místě. Je pro nás důležitá dlouhodobost a to, aby se klienti vraceli a byli s námi po zbytek života.

Vojtěch Buchta

CEO Kancelar24.cz

CHP funguje skvěle. Totálně jinak než finanční poradci z institucí, které potřebují jen vydělat peníze. Takový dojem jsem poprvé v historii finančních poradců neměl. Přístup je úplně jiný. Nejdříve jsem nechtěl do CHP vůbec jít – teď nelituji a naopak mám velkou radost, že už se o mě kompletně starají.

Ing. Táborský Ivo

Manažer

Práci pana Pustelníka můžu vřele doporučit. Jeho osobní a zároveň vždy profesionální přístup mě přesvědčil, že je nejlepší vždy pracovat pouze s profesionály. Moc děkuji a i do budoucna využiji pouze jeho služeb.

Ing. Patrik Filusz, MBA

Poradce pro dotace a daňové odpočty

Miroslava Pustelníka a jeho tým mohu doporučit s ohledem na jejich znalosti a profesionalitu. Klienta nemají pouze jako objekt svého zisku a nedoporučují pouze produkty, z nichž mají největší marži, ale umí doporučit a navrhnout portfolio produktů tak, že nejenže zajistí klientovi diverzifikaci a výnos, ale postarají se rovněž o jeho krytí. Za mne hovoří to, že veškeré produkty od pojištění auta až po investice řeším pouze s týmem CHP. Tímto mu také děkuji za 100% kvalitu služeb.

5 nejčastějších chyb, když žádáte o hypotéku.

Napište si o náš ebook, kde jsme popsali 5 nejčastějších chyb, se kterými se potkáváme. Neudělejte zbytečnou chybu.